Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pamięcice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Pamięcice

Pamięcice,małopolskie

1 100 000 zł217,50 m² 5 057,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 195 m (plus piwnica 31,88 m ) położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Opatkowice

Opatkowice(Pamięcice + 11 km)

1 700 000 zł9 975 m² 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 99,75 ara zlokalizowana w miejscowości Opatkowice gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Donatkowice

Donatkowice(Pamięcice + 21 km)

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,17 ha wraz zabudowaniami, w których skład wchodzi dom 90m2 do generalnego remontu oraz zabudowania gospodarcze ( stodoła połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Pogodna

Sulechów(Pamięcice + 24 km)

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do własnej aranżacji, znajdujący się w doskonałej lokalizacji Sulechów, koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Sulechów k. Kocmyrzowa to świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka(Pamięcice + 16 km)

170 000 zł7 730 m² 21,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gunów - Wilków działka o pow. 0,77 ha! Działka o powierzchni 0,77 ha położona w miejscowości Gunów-Wilków gm. Kazimierza Wielka. Nieruchomość znajduje się w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Racławicka

Miechów(Pamięcice + 20 km)

999 999 zł131 m² 7 633,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowoczesny dom-bliźniak, w stanie deweloperskim - minimalistyczna elegancja w otoczeniu natury. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zagaje Smrokowskie

Zagaje Smrokowskie(Pamięcice + 20 km)

975 000 zł500 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do sprzedania gospodarstwo rolne blisko Słomnik. Atutem nieruchomości są budynki gospodarcze w dobrym stanie które mogą służyć jako magazyny, budynki do prowadzenia różnego rodzaju usług, np.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Proszowice(Pamięcice + 13 km)

8 500 zł865 m² 9,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 448 m²

Hala magazynowa o pow. 865 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym znajdująca się na trzeciej kondygnacji budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Dojazdów(Pamięcice + 24 km)

690 000 zł203,96 m² 3 383,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom dostępny w strategicznym stanie surowym zamkniętym! kluczowe informacje Cena (stan Surowy Otwarty): 690 000 pln Powierzchnia: 132,92 m 1 Działka: ok. 5 arów (500 m )1 Pokoje: 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wronin

Wronin(Pamięcice + 19 km)

160 000 zł1 224 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Wronin, w gminie Koniusza, powiat proszowicki. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kostrzeszyn

Kostrzeszyn(Pamięcice + 20 km)

539 000 zł164,32 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż solidny, przestronny dom jednorodzinny o bardzo dobrym stanie technicznym, położony na pięknej działce o południowym nachyleniu, z własnym sadem owocowym. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pamięcice

Pamięcice,małopolskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7